Виктория Гапоненко: "Як Київ від трьох ярмарок очікує 79,6 тис грн. та скільки..."

Виктория Гапоненко в facebook:

Як Київ від трьох ярмарок очікує 79,6 тис грн. та скільки отримало КП Міський Магазин від проведення ярмарок в І півріччі 2017 Об этом сообщает inhotnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

У КМДА очікують, що продаж права організовувати ярмарки на трьох локаціях на перетині вулиць О. Гончара, 65-А та Б. Хмельницького, 94, перетині вулиць Щусєва і Тираспільської, вул. Ружинській принесе Києву щонайменше 79,6 тис. грн. Найдорожчою має бути центральна локація на перетині вулиць О. Гончара та Б. Хмельницького 38 208 грн, найдешевш ... ою на перетині вулиць Щусєва й Тираспільської 19 740 грн. Про це під час сьогоднішнього брифінгу розповів перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. Він зауважив, що вартість участі в ярмарку залежить від продукції, що реалізується. Так, за продаж мяса необхідно сплатити 200 грн у день, свіжої риби 150, молокопродуктів і птиці 150. Нові правила, зазначив Геннадій Пліс, встановлюватимуть граничну вартість, яку зможе брати організатор із підприємців. Тобто ви можете брати менше, якщо хочете привабити більше виробників. Однак точно не більше вказаної у продуктовій групі суми, наголосив перший заступник голови КМДА. Такий крок, переконаний він, дозволить створити однакові умови для підприємців. Будуть рівні умови для всіх. І відповідальність також. Це означає підсилення штрафних санкцій, якщо організатор не слідкуватиме за дотриманням санітарних чи метрологічних норм. Ярмарки мають бути комфортними для всіх, підкреслив Геннадій Пліс. Нагадаємо, що за перше півріччя поточного року КП Міський магазин визначило низку місць для проведення ярмарків. Так, у Шевченківському районі це 12 місць, у Дарницькому 4, у Подільському 1 місце. Загальна кількість ярмарок, проведена цим комунальним підприємством, 855. Участь у них взяло 33 613 підприємців. Найбільший столичний ярмарок проводиться у Дарницькому районі на вул. Ревуцького. Він розрахований на 500 місць. Найменший, у якому можуть брати участь лише 5 торговців, у Шевченківському районі на вул. Трудовій. Вартість продукції, що реалізовується на ярмарку, нижча від роздрібної у середньому на 10-15. Найбільш затребувані ярмарки відбуваються на вулицях Ревуцького, Ванди Василевської, Татарській, Подвойського та Світлицького. За проведення ярмарків у І півріччі 2017 року КП Міський магазин отримало 400 664,40 грн.

За інформацією КМДА

Як Київ від трьох ярмарок очікує 79,6 тис грн. та скільки отримало КП Міський Магазин від проведення ярмарок в І півріччі 2017

У КМДА очікують, що продаж прав ... а організовувати ярмарки на трьох локаціях на перетині вулиць О. Гончара, 65-А та Б. Хмельницького, 94, перетині вулиць Щусєва і Тираспільської, вул. Ружинській принесе Києву щонайменше 79,6 тис. грн. Найдорожчою має бути центральна локація на перетині вулиць О. Гончара та Б. Хмельницького 38 208 грн, найдешевшою на перетині вулиць Щусєва й Тираспільської 19 740 грн. Про це під час сьогоднішнього брифінгу розповів перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. Він зауважив, що вартість участі в ярмарку залежить від продукції, що реалізується. Так, за продаж мяса необхідно сплатити 200 грн у день, свіжої риби 150, молокопродуктів і птиці 150. Нові правила, зазначив Геннадій Пліс, встановлюватимуть граничну вартість, яку зможе брати організатор із підприємців. Тобто ви можете брати менше, якщо хочете привабити більше виробників. Однак точно не більше вказаної у продуктовій групі суми, наголосив перший заступник голови КМДА. Такий крок, переконаний він, дозволить створити однакові умови для підприємців. Будуть рівні умови для всіх. І відповідальність також. Це означає підсилення штрафних санкцій, якщо організатор не слідкуватиме за дотриманням санітарних чи метрологічних норм. Ярмарки мають бути комфортними для всіх, підкреслив Геннадій Пліс. Нагадаємо, що за перше півріччя поточного року КП Міський магазин визначило низку місць для проведення ярмарків. Так, у Шевченківському районі це 12 місць, у Дарницькому 4, у Подільському 1 місце. Загальна кількість ярмарок, проведена цим комунальним підприємством, 855. Участь у них взяло 33 613 підприємців. Найбільший столичний ярмарок проводиться у Дарницькому районі на вул. Ревуцького. Він розрахований на 500 місць. Найменший, у якому можуть брати участь лише 5 торговців, у Шевченківському районі на вул. Трудовій. Вартість продукції, що реалізовується на ярмарку, нижча від роздрібної у середньому на 10-15. Найбільш затребувані ярмарки відбуваються на вулицях Ревуцького, Ванди Василевської, Татарській, Подвойського та Світлицького. За проведення ярмарків у І півріччі 2017 року КП Міський магазин отримало 400 664,40 грн.

За інформацією КМДАВиктория Гапоненко


ТОП новости

Вход

Меню пользователя